www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Aşk Büyüsü » Bir Erkeği Kendine Aşık Etme Duaları

aşk-byüsü1Bir kişiyi kendinize aşık etmek yada sevdirmek için dua ve büyü yollarına başvurabilirsiniz.Bilinen en güçlü aşk duası şu şekildedir.

3 gün suresi boyunca 1001 defa azimle okumanız gerekir. Allah izin verirse 3 gün yeterli olacaktır ancak isterseniz devam edebilirsiniz.

Bismillahirrahmanirrahiym eyne mâ tekûnû ye’ti bikumullâhu cemîan İnnehu filan binti/bin filan ala racihi le kadirun.

Anlamı:dogrusunu Allah cc bilir anlamı:Allah sizin hepinizi biraraya getirir muhakkak ki o filan binti filanlı döndürmeye elbette güçü

Aşık etme büyüsü şu iki şeyden biriyle gerçekleşir:

1- Kişiye tahsis edilmiş şeytanın (karîn) kullanılmasıyla.Bazı büyü ve çarpma durumlarında etki dışarıdan olur ve çoğunlukla insandazaten var olan karînin zorla kullanılması yoluyla olur. Kimi kez hasta görevli cinin dışarıdan karîne emredişlerini duyar. Bu olay çoğu kez rukye esnasında ya da mescitte yahut teravih gibi uzun bir namaz esnasında olur. Bazı şeytanlar dışarıdan gözlere ve kulaklara etki etme gücüne sahiptirler.Cinin dışarıdan etki ettiği durumlarda hasta iç sıkıntısı ve kalp çarpıntısı gibi cinin içeride olduğunu gösteren şeyleri hissetmez.
2- Özel bir görevli şeytan gönderilmesiyle. Bu görevli şeytan „karîn‟den yardım alır. Eğer hasta, içinde konuşan iki ayrı varlık fark ediyorsa, bu kendisine karîn dışında başka bir görevlinin gönderildiğini gösterir. Eğer hasta sadece vesvese hissediyorsa diğeri halen dışarıdadır ve vücuda girmeyi henüz başaramamıştır. Bu dönemde hastanın uykusunda gördüğü kabuslar dışarıdakinin içeri girme çabasını gösterir.

Medyum Olcay’a Hemen Soru-Cevap

Adınız (zorunlu)

Dua Başlığı(Bulunduğu Sayfadakini Yazın)

Epostanız (zorunlu)

İletiniz

Bir önceki yazımız olan Eşimi kendime aşık etmek için dua başlıklı makalemizde bir erkeği aşık etme duası, bir erkeği kendine aşık etme duaları ve bir erkegi kendine aşık etmek için dua hakkında bilgiler verilmektedir.

Arama Sonuçları:

  • birini kendine aşık etmek için okunacak dualar
  • bir erkeği aşık etme duası
  • sevgiliyi kendine aşık etme duası
  • bir erkeği kendine aşık etme duaları
  • kendine aşık etmek için dua

© 2013 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask