www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Maji » Büyü Yapımı

Çoğu kişi muska gibi şeylerin içerisine kuran ayetlerini yazarak bu konuda çözüm üretmeye çalışmakta, çeşitli hususlarda da başarılı olmaktadır. Fakat bütün konularda bu gibi çözümler işe yaramayabilir. Kuran ayetlerini okuyan kişiye Allah yardım eder ve bu konuda şifasını ondan esirgemez fakat bu başlıca bir tedavi yöntemi değildir.
Akıl ve bilim konusunda bizi yönlendiren kitabımız kuran, her zaman ilimin ve bilimin peşinde olmamızı önermektedir. Bu nedenle herhangi bir hastalığa yakalandığımızda Allah’a dua etmenin yanı sıra, bu işin ehli yani doktorlara başvurarak içerisinde bulunduğumuz zor durumdan bizi kurtarması adına yardım istenmelidir. Yani burada anlatmak istedidiğimiz, Allah’ın şifasından faydalanmanın yanı sıra bu işin uzmanı olan kişilerden de enerjetik durumumuzu düzeltmesi konusunda yardım istemektir.
Büyü pek tabiki sadece müslüman insanlarda görülen bir rahatsızlık değildir. Bu nedenle, müslüman olmayan insanların kuran ayetlerini okuyarak şifa beklemeleri gibi bir durum düşünülemeyeceği için onların bu sorunlardan nasıl kurtulduğunu araştırmak da gerekmektedir. Böyle bir durumu araştırdığımızda ise, bu konuda uzman kişilerin uyguladığı çeşitli tedavi yöntemleri göze çarpmaktadır. Enerjetik sistemi düzenlemeye ve eski haline getirmeye dayalı bu sistemleri uygulayarak bu rahatsızlıktan kurtulan insanların sayısı da oldukça fazladır.
Müslüman olan insanlar tabiki de uzman kişilerin tavsiyelerinin yanı sıra kuran ayetlerinden de bu hususta faydalanmalıdır. Fakat bazı insanlar, bu hususta kişilere oldukça ağır sorumluluklar yükleyebilmektedir. Örneğin günde 10 000 kez bir duayı okuması gibi ağır bir yük, kişinin psikolojisinin iyice bozulmasına ve rahatsızlıktan kurtulmayı bırakın, daha da kötü duruma gelebilmesine neden olabilmektedir. Bu nedenle bu hususta kişinin okuyabileceği kadar sorumluluk yüklemek daha doğru olur. Kuran herşeye çözüm olabilecek kadar kudretlidir fakat nasıl kullanmamız gerektiğini iyi bilmemiz gerekmektedir.
Durumu özetlemek gerekirse tamamen dua ile tedavisini başarıyla sonuçlandırmış olan insanlarda yok değil fakat bu konuda uzman kişiler tarafından yardım alan insanların, kuran ayetleriyle birlikte başarıya ulaşma oranlarının çok daha yüksek olduğunu araştırmaların sonucunda açık bir şekilde söyleyebilirim.

Bir önceki yazımız olan Kısmet Açma Yöntemleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arama Sonuçları:

  • büyü yapımı

© 2011 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask