www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Aşk Büyüsü » Çeşitli aşk büyüleri

Etkili aşk büyülerinden odkara

136546Şaman büyüsünün en bilinen örneklerinden olan odkara büyüsü, deri kullanıldığında etkisini çok daha hızlı ve etkili gösterecektir.Odkara büyüsünü geçmişte özellikle kadınlar sevdikleri adamları kendilerine bağlamak amacıyla yapıyordu. Odkara büyüsü bir kez tam olarak yapıldıktan sonra o kişinin sizden kopması imkansızdır, etkililiği kolay kolay geçen bir büyü değildir. Ancak önemli olan husus şudurki; yapılırken eksiksiz tam olarak yapılması gerekmektedir. Ufak gibi gözüken eksiklikler bütün çabanızıboşa çıkarabilir.

Genel olarak bütün aşk büyüleri gece yapıldığında etkili olmaktadır. Odkara büyüsü de yine aynı şekilde gece yapılmalı buna çok dikkat edilmelidir.

Kuralı oldukça fazla olan bir büyüdür. Örneğin büyü 7 günde bitmesine rağmen, 7 günde okumaları bitmez. Tam anlamıyla güvendiğiniz birine yaptırdığınız odkara büyüsü aşık olduğunuz kişinin size kör kütük aşık olmasına ve bir daha vazgeçememesini sağlayacaktır.

Medyum Olcay Odkara diğer tüm aşk büyülerinde olduğu gibi odkara büyüsünde de kendini ispatlamıştır.

Mum ile yapılan aşk büyüsü

Son derece uygulaması kolay bir büyüdür. Bir mum üzerine istenen kişinin annesinin adı ve siz kendi adınızı yazın. Bunun üzerine de bin Esma okunur. Gece yarısından sonra büyüyü yapan kimse, ‘Bu mum nasıl yanıyorsa, sende benim için öyle yan’ diyerek mumu yakar. Ama mumun yedide biri yanınca söndürür. Ertesi gece yine aynı şeyi tekrarlar. Devamlı olarak mumu yedi gece yakın. Erimiş mumu da ateşe atın. Aşık olmasını istediğin,z kişi yana yana size gelecektir.

Şekerle yapılan aşk büyüsü

Burada amaç şeker  gibi bir birlikteliğe ulaşmktır. Bunun için bir şeker üzerine 41 kere bismillahirrahmanirahim okuyarak aşık olmasını istediğiniz kişiye yediriniz. Ancak bu büyünün etkisi çok uzun olmayacaktır. Çok daha etkili ve etkisini yitirmeyen büyüler için medyum olcayla iletişime geçin.

Bakır büyüsü

Bir bakır üzerine aşık olmasını istediğiniz kişinin adını 41 defa yazınız. Bakırı yanan ateşe atınız. Yana yana size gelecektir.

Bir önceki yazımız olan Canbar aşk büyüsü nedir? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arama Sonuçları:

  • bakir buyusu

© 2013 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask