www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Sevgilinizi Bağlamak » Eski Sevgili Nasıl Tekrar Arar?

300x250ikinciSoru : Önceki kız arkadaşım ilişkimizin bittiğini ve beraber olma şansımız olmadığını söyleyerek beni terk etti. Ama hala ek olarak beni arıyor ve ilişkimizin bitmesinin ne dek güzel olmayan olduğu bir yerlerde beni gördüğü ve çok mükedder göründüğümü nüans ettiği buna benzer birşeyler söylüyor. Ek Olarak hemen sonra da hayatının ne dek yolunda olduğundan ciddi olmasa da birileriyle görüştüğünden bahsediyor. Ayrılalı neredeyse 2 ay oldu. Bir Takım birşeyler yolunda gitmiyordu ve biz çözmeyi beceremedik bunun üzerine ayrılmanın bizim amaçlı ek olarak güzel olduğuna karar vermişti. Netice olarak ne dek acı çektiğimi gayet güzel biliyor ve beni aramasının da hiçbir maksadı yok.Beni devamlı olarak arayarak nereye barmak istediğini anlayamıyorum. Ne Sebeple beni aramaktan vazgeçip onu unutmama müsade vermiyor?

Cevap :  Önceki kız arkadaşının aklında ne olduğu konusunda 100% bir birşeyler tahmin etmek imkansız. Ama seni aramasının nedeni aşağıdakilerden biri kabil .

Bunların haricinden eski sevgilinizin devamlı sizi düşünmesi,geceleri aklınına gelmesi ve için yapılcak sevgiliye geri getirme duası ve medyum olcayın güçlü tılsımı ile çok etkili başarılı sonuçlar alabilirsiniz.Dünya’nın her bir noktasından medyum olcay ile iletişime geçen bir çok kişi bu tılsım ile çok olumlu sonuçlar almıştır.Dünya bir çok otorite ve söyleyişlerde aşk duası ve sevgiliyi bağlama konusunda kendini uzmanlığı ile kanıtlamış olan medyum olcay’dan bir fikir almanızda büyük yarar vardır.

buyu
1) Onu hala ek olarak umursayıp umursamadığını, onu hala ek olarak sevip sevmediğini ve senin üstünde hala ek olarak bir etkisi olup olmadığını denetleme etmek istiyor kabil . Bu Şekilde o ne süre isterse yakınında olabilirsin.

2) Seni terk ettiği amaçlı vicdan azabı çekiyor kabil .Ondan tiksinti etmemen amaçlı arkadaşın olmaya çalışıyordur ve en güzel bildiği şekil de bu kabil .

3) Seni  ” emniyet battaniyesi” olarak kullanıyor kabil .Yalnız kalınca veya arayacak kimsesi olmadığında seni arayıp rahatlıyor kabil .

4) Onu geride kazanman içinsanakapıyı açıp yollar göstermek istiyor kabil .Bu sebeple belki de ciddi bir ilişkisi olmadığını söylüyordur. Yani  ” an itibariyle hala ek olarak müsaitim ama bu çok uzun sürmeyebilir” diye seni dürtüyor kabil .

Bunların hepsi birer ihtimaldir. Elbette neyi ne sebeple yaptığını fakat o bilebilir. Ama ne sebeple ne olursa olsun bana bu soruyu soran kişi olarak senin an itibariyle onulmaz bir kurban buna benzer davrandığını ve önceki kız arkadaşın seni nereye sürüklerse oraya gideceğini düşündürttü. Yani aslına bakarsanız önceki kız arkadaşının bu davranışına bir nokta bırakmak istemiyor gibisin?
buyu
Yapman gerekli olan ilk şey kendine karşıt yanlışsız olmaktır. Ciddi Anlamda istediğin nadir? Seni aramayı kesmesi mi yoksa seni geride istediğini söylemesi mi? Ya da en azından bu konuyla alakalı ek olarak açıkça olması mı?

Eğersizi aramayı kesmesi ve böylelikle onu unutup hayatınıza devamı etmek konusunda ciddi anlamda ciddiysen bunu önceki kız arkadaşına direk olarak söyleyebilir, seni aramamasını isteyebilirsiniz. Ayrıcaeğerbunu tahmin etmek kolay olmayan geliyorsa telefonlarını açmayabilirsin, değil mi?

Hiç kesinlikle onu unutmak ve hayatına devamı etmek o dek da kolay değildir. Amaeğeristediğin ciddi anlamda buysa ne dek erken başlarsan o dek iyidir.Eğereski kız arkadaşının keyfine bırakırsan her geçen gün ek olarak onulmaz ve mütehevvir ve kırgın olacaksın ve kendinden tiksinti edeceksin .

Bir önceki yazımız olan Sevgilinizi Kendinize Bağlamanızın Yolları başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


© 2013 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask