www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Ayırma Büyüsü » İki kişiyi ayırma duası

ayirmaBir çok kişinin aramakta olduğu büyü formüllerinden biri olan İki kişiyi ayırma duası oldukça etkili bir tılsım ve vefktir.Örnek olarak çok sevdiğiniz bir kişi var ve bu kişi bi o kadar sevmediğiniz küstah bir kişi ile beraber,karşı tarafın tamamen sevdiğiniz kişi aldattığını onun gözünü boyadığını her türlü hile onu aldattığını düşünüyorsanız Ünlü medyum olcay ve meşhur İki kişiyi ayırma duası ile bir çözüm üretmeniz mümkündür.Medyum olcay Dünyada Medyum alanında ilk 5 isimden biri olarak gösterilmektedir.

İki kişiyi ayırma duası yasib suresindeki havvas ilimiyle gizlidir.Bu havvas ilimi ile bir çok farklı şekilde okunan yasin suresi ile kişileri etkilyebiliyorsunuz.Ayırma büyüsüne başlamadan önce mutlaka tütsü şart tır şer tütsüsü olacaktır.Bazı ayırma büyülerinde ölü toprağı kullanılsada bunun etkileri kadar tepkileride çok sert olucağından dolayı çok dikkatli oluncası gereklidir.Ölü toprağı serpilirken belirli dualar ve sözler söylemek gerekir.

iki kişi ayırmak için yapılan bir dua yöntemi biri kısı biri uzun olmak üzere iki kaşık bulunur ve uzun olan kaşığa erkek ismi yazılırken kısa olan kaşığa kadın’nın ismi yazılmaktadır.Yeni ölmüş birinin mezarı açılarak kefeninden bir parça yırtılır ve kaşıklara sarılır. Belirli bir dua okunur ve kaşıklar başka bir mezara gömülür. Ayrılması istenen kişiler o andan itibaren birbirleri için adeta ölü gibidirler. Yaşadıkları sürece bir daha yüz yüze gelemezler.

Elhakümüt tekasür,Hatta zürtümülmekabir,Kella sevfe ta’lemun, Sümme kella sevfe  ta’lemun, Kella lev ta’lemune ılmel yekıyn, Le teravünnelcehıym, Sümme  leteravünneha aynelyakıyn, Sümme le tüs’elünne yevmeizin anin neıym.

Arama Sonuçları:

  • ayirma duasi
  • iki kişiyi ayırma duası
  • iki kişiyi ayırmak için dua
  • alara unlu ayirma duasi
  • yasin suresi ile ayirma

© 2013 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask