www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Havas » Kaçanı Geri Döndürme Getirme Duası

yine okunacak kişinin adını ve anne adını hesaplayın 7 ye bölün artan sayı okunacak gündür…bu hesapla ilgili konum var oraya bakabilirsiniz…okuyacayınız süre duha süresidir 3 sabah yapacaksınız ama imsaktan sonra yani imsakla ezan arasında 41 kere okuyun niyetlenin destekleyici olarakda 100 el semiu 100 el basiru çekebilirsiniz…bu isimler duanızın kabulünü hızlandırır..3 sabah yapıyorsunuz 41 gün bekliyorsunuz yani 41 gün içinde allahın izni ile mutlaka gelir geldikten sonra başka bi işlem yapılması gerekir…sıcaklık sevgi gibi..

örnek…yapılacak kişi cem anne adı nur ebcedle toplayalım cem 43 nur 256 toplam 299 bunu7 bölersek artan 5 dir buda perşembe olur yani peşembe sabahı olur..imsak girince 41 kere duha süresi ve isimler okunur cem bin nur okuduyum süre ve isimler hürmetine yanıma gelsin diyerek niyetlenilir…

1.Vedduha. 2.Velleyli iza seca. 3.Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. 4.Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula. 5.Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. 6.Elem yecidke yetiymen feava. 7.Ve vecedeke dallen feheda. 8.Ve vecedeke ‘ailen feağna. 9.Femmel yetiyme fela takher. 10.Ve emmessaile fela tenher. 11.Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.

1.Andolsun kuşluk vaktine 2.ve dindiği zaman o geceye ki, 3.Rabbin sana veda etmedi ve darılmadı! 4.Ve kesinlikle senin için sonu önünden (ahiret dünyadan) daha hayırlıdır. 5.ileride Rabbin sana verecek de hoşnut olacaksın! 6.O, seni bir yetim iken barındırmadı mı? 7.Seni, yol bilmez iken (doğru) yola koymadı mı? 8.Seni bir yoksul iken zengin etmedi mi? 9.Öyle ise, sakın yetime kahretme (onu horlama)! 10.El açıp isteyeni de azarlama! 11.Fakat Rabbinin nimetini anlat da anlat!

Bir önceki yazımız olan Geri Döndürüp Aşık Etme Duası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arama Sonuçları:

  • kacani geri getirme duasi

© 2011 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask