www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Muskalar » Kötü Alışkanlıklardan Kurtulmak İçin Dau

kotu-aliskanliklardan-kurtulmaBir kimseyi, gönül işlerinde, kötü alışkanlık­larından vazgeçirmek için düzenlenen bir •Hu muskası• vardır. Kız, kadın, erkek, kim olursa olsun, kendisini seven, ancak yersiz davranışla­ rından dolayı tedirgin olan kimse aracılığıyla cincilere yazdınlır. Sevgilisine soğuk davranmanın;içki, kumar, çapkınlık, vurdumduymazlık gibi alışkanlıklann giderilmesinde çok etkili sayılır.

Sevgilisinin çekilmez davranışlarından bı­kan, ancak ondan da bir türlü geçemeyen. birkimse, gizlice cineiye gider, sevgilisinin bağenınediği davranışlarını anlatır. Cinci, öteki muskalarda, dualarda olduğu gibi, ikisinin de yıldı­zına, burcuna bakar, fal açar, sonra örneği şekilo 39″da görülen muskayı yazar. Muska. sarı kağıda mor mürekkeple yazılır, üç kat muşambaya, o da iki kat mavi beze sarılıp kimin için yapılmışsa onun adını oluşturan harflerin sayısınca dikiş vurulup dikilir. Muska, bir cuma gecesi,yapıldığı kimsenin evinin kapısı üstüne saklamr.

Sevgili bu muskanın altından yedi kez geçtiktensonra yavaş yavaş alışkanlıklarını bırakmaya başlarmış. Ancak durumu bilmemesi gerekirmiş.Bu tür muskaları çokluk kocalannın çekilmeyenalışkanlıklanndan bıkan kadınlar yaptı­rır.

Medyum Olcay’a Hemne Soru-Cevap

Adınız (zorunlu)

Dua Başlığı(Bulunduğu Sayfadakini Yazın)

Epostanız (zorunlu)

İletiniz


© 2013 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask