www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Dilek Duaları » Kötü Alışkanlıklardan Soğutma Duası

Bir kimseyi zina ve kumarhane ve her çeşit fuhuş yerlerinden men etmek istersen bir at kösteği al. Cumartesi gününün Zuhal saatinde ve ayın şarteyn menzilinde olduğu bir anda bu kösteğin üzerine 45 defa berhetiyyeyi okuyup ağır bir taş altına koy. Adına bu tertibi yaptığın kimse artık ykarıda zikretmiş olduğumuz menhiyatlardan uzaklaşmış olur.
Dua budur:
Allahümme inni bihakkki Berhetihin 2 Keririn 2 Tetlihin 2 Turanin 2 Mezcelin 2 Bezcelin 2 Terkabin 2 Berheşin 2 Ğalmeşin 2 Huturin 2 Kalnehudin 2 Berşanin 2 Kezhirin 2 Nemuşelhin 2 Berheyula 2 Beşkeylehin 2 Gamezin 2 Enkalelitin 2 Kabratin 2 Ğayahen 2 Keydehula 2 Şemhahirin 2 Şemhahirin 2 Şemhehirin 2 Bikehtahunihin 2 Beşarişin 2 Tuneşin 2 Şemhabaruhin 2 Allahümme bihaki kehkehicin yağtaşiyyin bihakki letşağşağvilin emvilin celdin mehcemen helmecin verudiyetin mehfeyacin bi-ızzetike illa ma ehazte bisem-ıhim ve ebsarihim sübhane men leyse kemislihi şey-ün fissemavati vel ardi ve hüzzemiul alim.

Bir önceki yazımız olan Karı Kocayı Birbirine Sevdiren Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arama Sonuçları:

  • sogutma duasi

© 2011 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask