www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Yüksek Büyü » Mundera Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

1 parça kuru zeytin dalı.

1 kırmızı mum.

17 tane siyah seytin.

1 büyük dikiş iğnesi.

birmiktar pamuk ipliği. (gerçek pamuk olması şart)

Mundera aşk büyüsünün yapılışı:

Bir perşembe günü başlamak suretiyle ortalama yatsı saati ile gece yarısı arasında tenha bir mahalde 121 defa “………” esması okunur. ardından mum yakılır. Bütün malzemeler önümüzde olmalıdır. mumu yaktıktan sonra aynı esmayı tekrar 121 defa okuyoruz. okurken yanmakta olan mumu teker teker zeytinlerin üzerine damlatıyoruz. damlayan mum zeytinin üzerinde kalmalıdır. bunun için zeytinlerin kuru olmasına dikkat edin. Bütün zeytinlere damlattıktan sonra 121 kez okuduğumuz o esmayı tamamlıyoruz ve işleme başlıyoruz.

(bu süre içinde konuşmuyoruz.)

Pamuk ipliğini dikiş iğnesinden geçirip bu elimizdeki 17 adet zeytinden teker teker geçiriyoruz. Zeytinleri iğneye tamamen dizdikten sonra “…………………………………………. ……………..esmalarını okuyoruz ve felan binti (veya) ibni filan, fi muhabbeti filan binti (veya) ibni filan diyoruz.
Bunu okurken elimizdeki ipi zeytinlerle beraber zeytin dalına sarıyoruz. ve açılmayacak şekilde bir düğüm atıyoruz. Hazırladığımız zeytin dalını ışık görmeyecek şekilde karanlık ve temiz bir mahalde saklıyoruz. sonraki gün yine aynı esmayı 121 defa okuyarak zeytin dalına nefes edilir ve aynı şekilde “felan binti(veya) ibni filan, fi muhabbeti filan binti(veya)ibni filan diyoruz ve zeytin dalına nefes ediyoruz.
buna başladığımız gün dahil olmak üzere 17 gün devam ediyoruz. sonrasında olacaklar sizi şaşırtacak

Bir önceki yazımız olan Erkeği Kendine Aşık Etme Büyüsü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arama Sonuçları:

  • zalim birinin sidikliğini nasıl bağlarım
  • sidiklik bağlamak için hangi sure okunur
  • zeytinle yapılan büyüler
  • mundera duası

© 2010 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask