каско украина www.retail.ua/
уличные светильники http://senordecor.com.ua/

Burdasınız: Ana Sayfa » Rüya Tabiri » Rüyada Aslan Görmek

Rüyada arslan zulme,şiddete,kendini begenmişlige ve bazende hastanın iyileşmesine işaret eder.
Dişi arslan görmek kötü ve zalim kadına işarettir.
Arslan ile güreş tuttugunu gören kimse hasta olur.
Bir kimse korktugu halde yırtıcı hayvandan birisine bindigini görse bir musibete düşer. Yahut altından çıkamayacagı bir iş başına geçer. Eger hayvandan korkmazsa galip gelecegi bir düşman ile yorumlanır.
Arslanı evinde gören kimse hayra, saltanata ve uzun ömre erişir. Arslanla dövüştügünü gören azgın düşmanla kavga eder. Arslan eti yemek , zenginlige ve refaha; arslan kükremesi, felakete ; arslan yavrusu, iş hayatında iyi bir arkadaşa ; arslanları yolda koşarken görmek ummadıgınız bir yerden şansınızın açılmasına işarettir.
Arslana binip gezdigini gören kimse büyük ve kuvvetli bir düşmanına üstünlük saglar. Arslanı kovalayıp onun kaçtıgını gören korktugu ve çekindigi bir şeyden kurtulur. Muradına erer.
Arslandan korktugunu fakat bir zarar görmedigini gören düşmanından kurtulur. Evinde arslanlar bulundugunu gören hayra erer, ömrü uzun olur. Arslanın derisinden,etinden,kemiginden,kılından, damagından ve arslanın bir şeyinden bir parça bulundugunu gören miras yer.
Azgın ve saldırgan arslan zulme işarettir. Bir arslanın kendisini kovaladıgını görmek hükümetten korkmaya; bir arslana binmiş ama korkmakta oldugunu görmek bir belaya ugrayacagına işarettir. Arslanı görüp kaçtıgını ve hayvanın kendisini görmedigini gören ilim ve hikmete nail olur. Bir arslanın bir memlekete girdigini görmek orada hükümet başkanının degişecegine işarettir.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Arsenik İçmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arama Sonuçları:

  • rüyada aslan tarafından korunmak

© 2011 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask