www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Rüya Tabiri » Rüyada Bardak Görmek

Rüyada bardak görmek ahlakınızdan şüphe edilmesine yorulur. Rüyada dolu bardak görmek iyi habere ve hediyeye ,boş bardak görmek ise tatsız habere ve kalp kırıklıgına işarettir.
Bir yoruma göre rüyada bardak görmek dünya ve ahiret işlerinde çekilen sıkıntı veya görülen mutlulukla yorumlanır. Rüyasında su dolu bardagı elinde tutan, bol bir kısmetle müjdelenir. Bardagında kırmızı renkte bir sıvı oldugunu görmek eşinin rahatsızlanacagına;bir bardak su doldurdugunu fakat suyun bardagı doldurmayıp dibinden aktıgını görmek elinde ki parasının beceriksizlik yüzünden eriyip bitecegine; bardagın tatlı bir şerbetle doldugunu görmek büyük bir mirasa konacagına ; bardagı elinden düşürerek kırdıgını görmek malının elinden çıkacagına; bardagın yarıya kadar su ile dolu oldugunu ve bu suyu içtigini görmek ise bekledigi bir paranın ancak yarısının eline geçecegine işarettir.
Bazı yorumcularda şöyle demişlerdir; rüyada bardak görmek kısa bir zaman sonra feraha kavuşacagınıza ve bu yüzden bir hizmetçiye ihtiyaç duyacagınıza işarettir. Toprak bir bardaktan su içtiginizi görmek eski bir davanızın lehinize sonuçlanacagına ve çok miktarda mala kavuşacagınıza işarettir. Bir bardagı kırdıgınızı görmek ise fena bir haber alıp üzüleceginize işaret eder.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Barbarlık Yapmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


© 2011 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask