автостраховка каско http://www.retail.ua/
свадебные платья киев купить http://www.maindress.com.ua/

Burdasınız: Ana Sayfa » Rüya Tabiri » Rüyada Cin Görmek

Cin görmek dünya işi ve gruru için hilekar bir kimse ile yorumlanır. Görülen cinin hekim ,ihsan sahibi ,alim ve hatip olması bundan müstesnadır.
Rüyada cin oldugunu gören kimsenin hilesi çok olur. Cinin kapısının yakınında durdugunu görse o kimse zarara ugrar yahut üzerinde yapması lazım gelen bir nezri olduguna veya ona isabet edecek bir darlık ve zillete yorumlanır.
Birisinin evine cinlerin girip bir şeyler yaptıgını gören kimsenin evine düşman veya hırsızlar girerek o kimseye bir zarar getiriler. Cine Kur’an ögrettigini yahut cin tayfasından birisi kendisinden Kua’an dinledigini görse reislik ve valilik gibi makamlara kavuşur.
Cin görmek bazen kara ve denizde yolculuk yapmaya ,kapıp kaçırmaya ,hırsızlıga ,zinaya , içki içmeye ,bid’at yerlerine , kiliseye ,dükkanlara , güzel sesle türkü veya şarkı söylemeye zenginlige ve çalgılara yorumlanır. Cinleri görmek hokkabaz ve sihirbazlara yorumlanır.
Cinlerin Müslüman ve kafirleri , onların emir ve yasakları ve hareketleri ile ayırt edilir. Şöyle ki eger onalrdan birisi iyilikle emretmezse ,kötülükten nehyetse yahut hayır ile haber verse o cin müslümandır. Bunların aksini yapan kafirdir. Cinlerden biriyle evlendigini gören kimse itaatsiz ve fasık birisine müptela olur. Bu rüyanın sahibi mülke ehil ve müstehak ise mülke kavuşur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Cimrilik Yapmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arama Sonuçları:

  • rüyada cin görmek dua okumak
  • rüyada cin görmek ve dua okumak
  • rüyada cin görüp dua okumak

© 2011 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask