www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Rüya Tabiri » Rüyada Cinsellik Yaşamak

Bir kimse rüyada tenasül uzvu ile kendi kendine cinsi müsasebet yaptıgını görse o kimsenin himmet etmemesine ve iyilik etmesi lazım gelenler için cimrilikte bulunmasına, malını israf ederek sarfetmesine ve eşini boşamasına yorumlanır. Eger bu rüyayı gören fakirse onun şiddetli bir hastalıga yakalanmasına i bazen da kendisine nikahı haram olan kimseyle yaklaşmasına yorumlanır.
Rüyada bir çocukla cinsi münasebet yaptıgını gören kimse bir musibet ve bela erişir. Bir delikanlı ile cinsi münasebette bulundugunu gören kimseye nihayeti olmayan bir meşakkat isabet eder.
Bir kimse rüyada kadınla cinsi müsasebette bulundugunu görse ve o kadın akıllı ve sevimli ise hayra yorumlanır. Eger o kadın aptal ,elbisesi de kirli olursa, kötülüge yorumlanır.
Bu rüyaların kadınlar için de tabiri aynıdır.
Rüyada cima etmek büyük bir rütbeye yorumlanır.
Rüyada görülen cimada meni görülse ve uyandıgında üzerine guslün farz oldugunu görse bu rüya boş bir rüya oldugundan tabir edilmez. Çünki bu hal boşalma halidir.
Düşmanı ile cima ettigini gören kimse onlara iyilik eder. ,
Çıplak bir kadınla cima ettigini gören kimse, üzüntü keder ve sıkıntıdan kurtulur.
Yırtıcı bir hayvanla cima ettigini gören kimse ne şekilde olursa olsun düşmanına zafer bulur.
Rüyada dişi bir aslanla cima ettigini gören kimse büyük sıkıntılardan kurtularak zafere erişir ve işi yükselerek halk arasında heybetli ve kendisinden iyilik ümit edilen bir kimse olur.
Rüyada bir hayvanın kendisine cima ettigini gören kimseye hayır isabet eder. bir kimse rüyada aslan ve yırtıcı hayvanların kendisine cima ettigini görse o kimse düşmanından hoşlanmadıgı bir şey görür.
Zina eden bir kadınla cima ettigini gören bir kimseye haram bir mal isabet eder. hanımıyla cima ettigini gören bir kimse sanatında kendisine hile eden birisiyle zafer bulur.
Cennet kadınlarının birisiyle cima ettigini gören kimse o kadının güzelligi nisbetinde dini emirlere kavuşur.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Birini Öldürmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


© 2011 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask