www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Rüya Tabiri » Rüyada Çorap Giymek

Giyilmemiş çorap mal ve vakardır. Görülen çorap eski ise zekat ve sadakasını vermeyerek malın helak olmaya yaklaşmasına işaret eder. Çorabın kokusu kötü olursa o kimse kötü isimle alınır.
Çorapsız ayakkabı giydigini gören kimse sıkıntı çeker.
Çorap çıkaran iftiraya ugrar. Yamalı çorap cesur ve başarılı olmaya yorulur.
Rüyada siyah çorap görmek ve giymek zengin bir kimse ile evlenmeye; beyaz çorap görmek ve giymek güzel biri ile evlenmeye; kırmızı çorap görmek ve giymek iyi bir kimse ile evlenmeye; yeşil çorap görmek ve giymek namuslu bir kimse ile evlenmeye; nakışlı çoprsp giymek çeşitli iyi huyları olan biri ile evlenmeye delalet eder. çorabını bir yere düştügünü ve oradan çıkaramadıgını gören yalın ayak yürüdügünü görmek keder ve sıkıntı ile saygı görmemeye ,bir rivayete göre eşinin ölümüne delalet eder. çorabını birine verdigini görenin eşi vefat eder. bir tek çorap giyip onunla yürüdügünü görmek niyet ettigi yolculugu yapamayacagına işaret eder. eski çorap görmek yeni çorap görmekten daha hayırlıdır.
Çorap görmek hile ile de yorumlanır. Rüyanızda bir dükkandan çorap satıl aldıgınızı görmek bir malınızın hile ile elinizden alınacagına işarettir. Rüyada çorap ören bir kişi görmeniz hakkınızda kötü şeyler düşünen ve tasarlayan bir kimse ile karşılaşacagınıza yorumlanır.
Bir çorabı söktügünüzü görmeniz kurulan tuzakları anlayarak bunlardan kurtulmaya çalıştıgınıza ; çorap ördügünüzü görmeniz ise başka biri hakkında kötü bir şey düşündügünüze delalet eder.
Bazılarına göre; rüyada bir çorap giydiginizi görmek başkaları tarafından fenalıga ugrayacagınıza; çorabı ayagınızdan çıkarmak kötülüklerden kurtulacagınıza ; çorapla yataga girip yattıgınızı görmek düşmanlarınızdan kaçınmanız gerektigine; bir çorap ördügünüzü görmek başkaları hakkında bazı kötü şeyler düşündügünüze; başka birinin çorap ördügünü görmek bu rüyanın aksiyle yorumlanır. Rüyada bir çorabı diktiginizi veya söktügünüzü görmek her türlü fenalık için emniyette bulundugunuza işarettir.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Elin Çolak Olduğunu Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arama Sonuçları:

  • rüyada çorap giymek
  • rüyada çorap görmek
  • rüyada siyah çorap giymek
  • RÜYADA BEYAZ ÇORAP GİYMEK
  • rüyada pembe corap giymek

© 2011 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask