страхование украина retail.ua/
люстры киев www.senordecor.com.ua/

Burdasınız: Ana Sayfa » Rüya Tabiri » Rüyada Dama Çıkmak

Rüyada dam görmek yüce bir kadın veya erkege yorumlanır. Rüyada dam üzerinde süratle koştugunu ve çabuk çabuk yürüdügünü gören kimse idare tarafından bir belaya ugratılır.
Rüyada damlar üzerine çıkmak eger yaz mevsiminde ise rahatlıga üzüntü ,keder,sıkıntı ve hastalıkların gitmesine ,sırların meydana çıkmasına yorumlanır. Rüyada dam görmek kadınla yorumlanır. Rüyasında çatısı olmayan düz bir damda gezindiginizi görmek bekas ise evlilige; evli ise ,bir başka kadınla tanışacagına; damdan aşagı düştügünü görmek ,eşinden veya bekarsa ailesinden ayrılacagına; bir merdivenle damdan aşagı indigini görmek kadın yüzünden dile düşecegine; merdivenle dama çıktıgını görmek ,ev halkından birinin halkın diline düşecegine ; damın ü gezindiginizi görmek bekas ise evlilige; evli ise ,bir başka kadınla tanışacagına; damdan aşagı düştügünü görmek ,eşinden veya bekarsa ailesinden ayrılacagına; bir merdivenle damdan aşagı indigini görmek kadın yüzünden dile düşecegine; merdivenle dama çıktıgını görmek ,ev halkından birinin halkın diline düşecegine ; damın ürrinde koştugunu görmek devlet büyügü tarafından cezalandırılacxagına işarettir.
Rüyada damda herhangi bir işle ugraştıgınızı görmek evinize hiç beklemediginiz bir misafirin gece yatısına gelecegine; damdan düştügünüzü görmek büyük bir süprizle karşılaşacagınıza işarettir. Damda kiremit aktardıgınızı görmek sizi çekemeyen bir takım kimselerle karşılaşıp onlarla konuşmanız neticesinde üzüleceginize delalet eder.
Bazı tabircilere göre; bilinmeyen bir dam eşe ,bilinen dam da şeref ve kadre delalet eder.
Mağribi ‘ye göre; bir dama çıktıgını gören şerefli bir mevkiye getirilir. Damda ot bittigini görmek hayırlı degildir. Yagmur yagmadıgı halde damdan su akması keder ve sıkıntıya işarettir.
Bir yorumcu şöyle diyor; rüyada dam görmek, iyi kalpli bir kadın ve bir rivayete göre böyle bir erkekle tabir olunur. Dam üzerinde koştugunu gören devlet başkanı veya onun vekili ile ilişki kurar ve onlatdan fenalık görür. Yaz mevsiminde dam üzerinde oturdugunu gören rahat ve nimete ulaşır. Bir inanışa göre malı ve sırları halk arasında meydana çıkar.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Dalyan Gibi Birini Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arama Sonuçları:

  • rüyada dama çıkmak
  • rüyada çatıya çıkmak
  • rüyada evin çatısına çıkmak
  • rüyada evin damina çikmak
  • rüyada damda yürümek

© 2011 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask