каско автомобиля http://www.retail.ua/
купить светильник http://www.senordecor.com.ua/

Burdasınız: Ana Sayfa » Rüya Tabiri » Rüyada Doktora Gitmek

Rüyada doktor görmek alim bir kimseye yorumlanır.
Bir doktorun kendisine ilaç verdigini gören kimse sıhhate kavuşur. Bir alimin kendisine ögüt verdigini gören kimse şüphe nifakını gönlünden çıkarır ve dinin ıslah eder.
Bir kimse rüyada doktorun bir şehirde bir adanı dirilttigini görse, doktorluk sanatı o doktorun meslegi üzerine o şehirde yayılmaya başlar. Hasta bir kimse rüyada yanına bir doktor geldigini görse hastalıktan kurtulur. Doktorun saglam bir adamın yanına gittigini gören kimse hastalanır. Rüyada doktor oldugunu gören kimse haline uygun yüksek bir mevkiiye geçer. Bazan da o kimse emniyet mensuplarından verilen emir ve yasalara uymayan ve insanları korkutan biri olur.
Rüyada doktorun kefen sattıgını gören kimse o doktordan sakınsın. Çünki o doktor mesleginde hain bir kimsedir.
Bir kimse rüyada bir doktorun dabakcıya dönüştüğünü ve hayvan derilerini terbiye ettigini görse onun iyi bir doktor olduguna ve bir çok kimselerin onun eliyle iyileştigine yorumlanır. Ancak dabakladıgı derilerde kötü bir koku oldugunu görse onun tıbbi bilgide cahil ve hilekar olduguna işarettir.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Doğum Yapmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arama Sonuçları:

  • rüyada doktora gitmek
  • rüyada kadin doktoruna gitmek
  • rüyada kadın doğum doktoruna gitmek

© 2011 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask