www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Rüya Tabiri » Rüyada Duvara Çıkmak

: Bir kimse duvar üzerinde veya duvara binmiş oldugunu görse o duvar onu ayakta tutan halidir. Duvar kuvvetli ve saglam degilse hali de duvarın kıymeti ve üzerinde durdugu nisbetincedir.
Duvar din vfe mal sahibi ile yorumlanır. Duvar genişligi kuvvetliligi ve yüksekligi miktarına göre çetin ve zorba bir adamdır. Duvarın etrafında ki yapılar o kimsenin nesebidir.
Rüyada bir binanın duvarının tamire tamire muhtaç oldugunu ve bunu da bir kavmin tamir ettigini görse o duvar bir alim kimsedir. Eger onlar duvarları tamir etmişlerse hali güzel olur ve devleti yerine gelir. Eger tüccar ise ticareti büyür.
Kendi üzerine bir duvar yahut başka bir şey düştügünü gören kimse çok günah işler ve azabı hemen meydana çıkar. Bir duvara yapışık oldugunu görmek duvara yaslandıgı kuvvetlilik nisbetinde şerefinin gitmekte olduguna yorumlanır. Bazı yorumcular da belki o kimse kıymetli yüce bir şahsa yaslanır, dediler.
Bir duvarı kaldırıp başka bir yere attıgını gören kimse bir adamın geçimini keser. Yahut o adamı öldürür veya helak eder. duvar tanıdıgı bildigi bir duvarsa onun sahibi üzüntü ve keder içinde ölür. Bazıları da duvar ancakl yumuşaklıkla yola gelen nsaltanat sahibi ve kuvvetli bir kimsedir, demişlerdir.
Duvara bakıp onda suretini gören kimse ölür ve ismi kabri üzerine yazılır. Elinde altından bir bilezik oldugu halde bir duvar üzerinde oturdugunu görse yükseklige ,şerefe,servet ve rütbeye kavuşur. Kerpiçten bir bina yaptıgını gören kimse iyi amelde bulunur. Rüyada duvardan su çıkması erkek kardeş veya hanımın akrabaları tarafından gelecek üzüntü ve kederdir.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Duvak Yapmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arama Sonuçları:

  • rüyada duvara tırmanmak
  • rüyada duvara çıkmak
  • rüyada yüksek duvara çıkmak
  • rüyada düz duvara tirmanmak
  • rüyada duvara tırmanmak ne demek

© 2011 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask