тепловые насосы http://www.bestcool.com.ua/
глюкометры www.pharmacity.com.ua/

Burdasınız: Ana Sayfa » Rüya Tabiri » Rüyada Elini Kesmek

rüyada görülen el iyiliği, kuvvetli ve güveni temsil eder. sağ el rüya sahibinin kuvveti, geçimi, kazancı ve malıdır. Rüyada elinin uzadığını ve kuvvetli olduğunu gören kimse düşmanını yener.
Rüyada sanatçı eli görmek, sanatında usta, akıllı ve zeki olmaya yorulur.
Rüyada kendi eline başka bir el bitiştiğini gören kimsenin malı artar. Bazen de rüyayı görenin bir çocuğu veya erkek kardeşi yahut bir oğlu doğar.
Rüyada gözüyle gördüğü gibi eliyle de gördüğünü görse, o kimsenin kendisine helal olmayan kimse ile cinsi münasebette bulunmasına yorulur.
Rüyada iki elinin de açık olduğunu gören kimse cömert olur.
Rüyada sağ elinin kendisiyle konuştuğunu ve ona: güzel yaptın dediğini gören kimsenin geçimi güzel olur. Sol elinin kendisiyle konuştuğunu gören şahsa kardeşi veya hanımı yahut ortağı iyilik eder. ellerinin konuştuğu sözler kötü olursa o kimsenin fiil ve amelinin çirkin olasına yorumlanır.
Elini koltuğu altına sokup çıkardığını ve elinin de nurlu olduğunu gören şahıs öğrenci ise ilimde ilerleri, esnaf ve sanatkar ise şöhrete kavuşur.
Elinden ateş çıktığını gören şahıs öğrenci ise ilimde sultan olur ve düzgün konuşur. Tüccar ise ticaretinde kuvvetli olur.
Elinden su çıkan kimse mala kavuşur. İki el rütbeye, makama, iki erkek çocuğa ve devlete yorumlanır. Elleriyle bir şeyler alıp verdiğini gören kimse için de Salih amel işlemesine yorulur.
Sağ el erkek çocuğa, babaya, dosta yada arkadaşlık yaptığı kimselere yorumlanır. Sol el eş, ana veya kız kardeştir. Bir şahıs rüyada iki elinden birini kaybettiğini görse o şahıs kaybettiği elinin işaret ettiği kimseyi kaybeder.
Eller sanata ve yazı yazmaya da yorumlanır. Çünkü sanatkarlar işlerini elleriyle yaparlar. Katipte eliyle yazar ve bunları yaparken de elleri hareket eder.
Bir kimsenin rüyada sağ eliyle bir kimseyi tuttuğunu sonra elini sol tarafına dön derdiğini görmek o kimsenin o şahıs hakkında yapacağı ihanet ve hakarete yorumlanır. Rüyada elinin uzun olduğunu gören kimsenin fazilet, ihsan ve iyilikle kötülere galip geldiğine yorumlanır. Bir kimse rüyada iki elinden birinin kısaldığını görse, o kimsenin yardım ve ihsan ederken elini kısa tutmasına yorumlanır.
Bir kimse rüyada iki elinin ve ayaklarının kesilmiş olduklarını görse o kimsenin bozguncu birisi olduğuna yorumlanır. Rüyada elinin yok olduğunu gören kimse aşıktır. Rütbeli birisi el ve ayaklarının kesildiğini görse vazifesinden alınır.
Bir kimse rüyada iki eliyle beraber başka bir el veya bir takım ellerin bulunduğunu görse halkın elleriyle onun hakkında yapacakları lütuf,iyilik, ihsan ve yardımlarına yorumlanır. Bazı yorumcular bu rüya o şahsın dost ve arkadaşlarının veya kuvvet ve kudretinin çokluğuna yorumlanır derler.
Ellerinin yumulduğunu gören kimse cimri olur.
Elleri üzerinde yürüdüğünü gören kimse elleriyle geçimi için çalışır.
Sağ elinin çolak olduğunu görmek geçiminin durgunluğunu veya büyük bir günah işlemeye yorumlanır.rüyada elinin altın olduğunu gören kimsenin elinde bulunan şey gider.
Elinin bir peygamber eli olduğunu gören kimseye Allah (C.C.) hidayet bahşeder ve ona hayır ve bereket gönderir. Elinin zalim olan birisinin eline dönüştüğünü görmek elinden çıkacak fenalık ve zulümdür.
Bir kimse kendi elinde başka birisinin eli olduğunu görse, o kimse başka birisinin kazancını yer.
Rüyada elinin tamamını veya bir kısmını yediğini gören kimse pişman olacağı bir iş yapar.
Rüyada sağ elinin kesildiğini gören kimse yalan yere yemin eder. bazen de bu rüya hırsızlığa yorulur.
Rüyada el ve ayaklarının kesildiğini gören kimse ölür. Bazen de hapsedilir veya şiddetli bir hastalığa yakalanır. Bazen de bu rüya fakirliktir.
Rüyada bir işi sağ eliyle kuvvetli yaptığı gibi sol eliyle de kuvvetli yaptığını gören kimse mal ve kuvvete kavuşur ve düşmanına galip gelir.
Rüyada elinin kesilmiş olduğunu ve onu muhafaza edip yanından ayırmadığını gören kimsenin çocuğu veya erkek kardeşi olur.
Rüyada kendi elinin başka birisinin elinde olduğunu gören kimse mal elde eder.
Rüyada elinin kesildiğini görmek, aileden ayrılarak gurbete gönderilmeye veya meslek değiştirmeye yahut maaşından kesinti yapılmasına yorumlanır.
Yabancı olan birisi rüyada elinin kesildiğini ve kan aktığını görse o kimsenin eline mal geçer ve vatanına döner. Eğer kan akmazsa bulunduğu yerde kalmayı tercih eder.
Rüyada elinin boynuna bağlandığını gören kimse günah işlemekten men edilir.
Rüyada iki elinin de topraklı olduğunu görmek malca fakir olmaya veya çocuk ve kardeş yahut ilim yada hayırca yoksunluğa yorumlanır.
Rüyada elinin damarlarından kan aktığını gören kimse zengin ise onun malından damarlarından akan kan miktarı gider eğer fakirse o kadar mal kazanır.
Rüyada ellerinin mermere düştüğünü gören kimsenin işi güçleşir.
Rüyada görülen el ondan meydana gelen sanata, alışverişe ve yapılan ahde yorumlanır.
Rüyada elin güzelliği baba veya çocuğun halinin güzelliğine yahut temiz mala ve güzel kazanca yorumlanır. Bazen bu rüya arkadaş ve ahbaplar ile dost olmaya bazen de elin güzelliği düşmana galip gelmeye işarettir. Olgun birisinin rüyada iki elini kaybettiğini görmesi Allah (C.C.)’a güzel tevekkül etmesine yorumlanır. Rüyada ellerinin çok olduğunu görmek haris, temahkar ve dünya malını biriktirmek için fazlaca çabalamaya yorumlanır.
Rüyada elinin yırtıcı bir hayvan eli olduğunu gören kimse namazı terk ederek nefsani arzulara uyar.
Bir kimsenin rüyada kendisinin solak olduğunu veya solak olan birisini görmesi fayda,rızık ve geçiminin bol olduğuna yorumlanır. Çünkü her çetinlikten sonra kolaylık vardır.
Rüyada elinin kendi eli olduğunu gören kimse bazen düşmanına zafer bulur veya duvarlara tırmanan ve çıkan hırsız olur. Bazen de bu rüya bayağı bir kimsenin bayağı kazancına yorumlanır.
Rüyada sağ elinin sol elinden uzun olduğunu gören kimse yardım ve ihsanda bulunur ve kendisini ziyaret etmeyeni o ziyaret eder.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Ekşimik Yemek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arama Sonuçları:

  • rüyada elini kesmek
  • rüyada elin kesilmesi
  • yuxuda elini kesmek
  • ruyada el kesmek
  • rüyada elinin kesilmesi

© 2011 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask