www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Rüya Tabiri » Rüyada Eve Girmek

cennete girdiğini gören kimse inşallah cennete girer. Bu rüya o kimsenin gönderdiği yada göndereceği hayrın kabul olması yolunda bir ümittir. Rüyasında cennete girdiğini görmek temiz kalple ibadete ve insanlarla iyilikle muhabbete delil sayılır.
Cehenneme girip sonradan çıktığını görmek o kimsenin bulunduğu kötü halinden tövbe ve istiğfar etmesi için uyarıdır. Böyle rüyaları günahkarlar görür.
Rüyadacennete giren kimse kafir ise Müslüman olur, bekar ise evlenir, fakir ise zengin olur. Bazı yorumcular bu rüyanın sahibi bir mirasa erişir derler. Bir kimse rüyada evlerdev ve binalardan uzak ve tek binası yeri ve ehli bilinmeyen bir eve girdiğini görse o ev ahret evidir ve onun ölümüne yorumlanır.
Rüyada sokak ve pazara girmek, rızık için çalışmaya ve gayret göstermeye eve girmek evlenmeye yada evlenmeyi arzu etmeye mescide girmek günahtan temizlenmeye kiliseye girmek dinde hoşgörüye yorumlanır.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Evin Yıkılması başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


© 2011 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask