www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Rüya Tabiri » Rüyada Gerdanlık Takmak

rüyada bir kimsenin boynunda gerdanlık görmesi o kimsenin cimri olduğuna yorumlanır. Gerdanlık hanımın kocasına yapacağı iyilikle ona devamlı saygı göstermesine ve kocasının malından hanımın elinde bulunacak mala yorumlanır.
Kadın içn gerdanlık görmek onun kocasıdır. Eğer gerdalık gümüşten, geniş ve kuvvetli olursa kocasının mert, yumuşak ve zengin bir kimse olduğuna; eğer gerdanlık zayıf olursa kocasının yaramaz olduğuna demirden olursa kocasının kuvvetli olduğuna yorumlanır.
Rüyada gerdanlık takınmak cimriliğe yorumlanır. Bazen de gerdanlık takınmak mülke çocuğa kavuşmaya ve emanete yorumlanır.
Rüyada gerdanlık görmek kadınlar için güzellik ve bezektir.
Bir kimse rüyada kendisinde altın inci ve yakuttan bir gerdanlık olduğunu görse Müslamanların işi ile ilgili bir vazife verilir veya emaneti kabul edilir.
Gerdanlık erkek için güzel bir kadınla evlenmeye yorumlanır. Eğer gerdanlık ile birlikte gümüşten bir boyun bağı da görülmüşse gerdanlıkta bulunan yakut ve mücevher kadının güzelliğini ifade eder. eğer gerdanlık gümüş ve mücevherden ise mal ve ferahla beraber devleti demiden olursa kuvvetle beraber memuriyeti ifade eder.
Rüyasında yarısı altından gerdanlık alıp boynuna taktığını gören kimse hacca gider. Gerdanlık yalnız altından olursa muradına erişir. Boynunda altın gerdanlık olduğunu gören eğer kötü bir adam ise suç işlemekle tanınmış kimse olacağına boynunda herhangi bir madenden gerdanlık görenin yine kötülükle yapacağına ve emanete hiyanet edeceğine delildir. Bu rüya iyi insanlar için bunun aksine yorumlanır.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Genç Bir Kadın Görmek başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


© 2011 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask