полипропилен в украине chimtorg.com.ua/
матрасы интернет магазин www.euro-house.com.ua/

Burdasınız: Ana Sayfa » Rüya Tabiri » Rüyada Hapishaneye Düşmek

rüyada görülen hapishane adi hapishane olursa rüya sahibinin borçla mahkum edilmesine eğer siyasi olursa meydana gelecek üzüntü keder ve şiddete meçhul hapishane ise dünyaya yorumlanır.
Hapishane şiddetli ve meşekatli kadına düşman tarafından meydana gelecek hileye yorumlanır.
Hapishane itham edilmeye büyük adamlara yaklaşmaya, kabre borca hastalık veya azminde meydana gelen kusur ve tembellik sebebiyle yolculuğu terk ederek oturmaya fakirlik ve rahatsızlığa yorumlanır.
Rüyada hapishaneye girmek uzun ömre ve dostlarla bir araya gelmeye yorumlanır.
Hapishane üzüntü ve kederdir. Rüyada hapishaneyi tercih eden kimse günahtan korunur.
Hapishaneden çıktığını gören kimse hastalıktan kurtulur. Hapis olan kimse rüyada hapishanenin kapılarının açılmış olduğunu görse hapislikten kurtulur.
Rüyada hapishane içerisine ışık giren bir pencere görmek veya hapishanenin tavanının gitmiş ve yıldızların meydana çıkmış olduğunu görmek yine o kimsenin hapisten kurtulmasına yorumlanır.
Bazı yorumcular bir kimse rüyada zindanda olduğunu görse Yusuf Aleyhisselamın kıssasına binaen o kimsenin dualarının makul olmasına üzüntü ve kederden kurtulmasına yorumlanır der.
Bir kimse rüyasında kendisinin meçhul bir zindandan veya dar bir evden geniş bir yere çıktığını görse eğer rüya sahibi hasta ise veya sıkıntı içinde bulunuyorsa onun hastalıktan kurtulmasına ve sıkıntıdan rahata kavuşmasına işarettir.
Bir kimse rüyada evi içerisinde prangaya vurulduğunu görse o kimse hayra erişir ve hayırlı olan şeyleri çoluk çocuğunda görür.
Rüyada bilinmeyen bir evde hapsolduğunu gören kimse o evden bir kadınla evlenir ve ondan eline mal ve evlad geçer.
Kendisinin prangaya vurulduğunu ve sıkıntı içerisinde bulunduğunu gören kimse korktuğundan ve kaçındığı şeylerden kurtulur.
Rüyada bir hapishane yaptığını gören kimse hak ve doğru yolu gösteren bir zatla karşılaşır.
Hapishane hamamada yorumlanır.
Bazen hapishane kişiyi tasarruf ve hareketten meneden hastalığa gururlanmaya batıl ve beyhude şeylere itimat edip aldanmaya bazen de cehenneme yorumlanır. Çünkü cehennem günahkar ve kafirlerin zindanıdır.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Hap Yutmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arama Sonuçları:

  • ruyada hapse dusmek
  • rüyada hapise düşmek
  • rüyada hapishaneye düşmek
  • rüyada cezaevine düşmek

© 2011 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask