www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Rüya Tabiri » Rüyada Kalp Krizi Geçirdiğini Görmek

Rüyada kalb görmek, kahramanlığa emir vermeye oyun oynamaya cesarete akıllı zeki cömert ve hoşgörülü olmaya işarettir.
Bir kimse rüyada kalbinde korku bulunduğunu görse o kimse doğru yolu bulur.
Kalb, vücudun meliki din dünya gizli ve açık yönleriyle vücudunu koruyan vücut için gereken önlemleri alan vücudunun sır yeridir. Bundan dolayı rüyada kalpte iyilik ve kötülükten görülen şeyin tabiri vücuda aittir.
Bir kimse rüyada kalbinin parçalandığını gören kimse hasta ise sahip olduğu her şeyinin idarecisidir.
Kalp insanın dini ve zekasıdır. Bundan dolayı bir kimse kalbinde göz bulunduğunu görse o kimsenin akıl zeka ve anlayışına dindarlığına ve güzel şekilde konuştuğuna yorumlanır.
Kalbinin karardığını veya perdelendiğini gören kimsenin sapıklardan olduğuna kalbinin mühürlendiğine hakikati anlayamadığına ve gözleriyle hak yolunu göremediğine işarettir.
Rüyada kalbinin parçalandığını gören kimse korku zühd ve takva sahibi biri ise o kimsenin Cenab-ı Hakka olan bağlılık ve rabıtasına hiçbir şeyin mani olmayacağına yorumlanır. Bazen o kimsenin sevdiği bir kimsenin haline üzülmesinden dolayı gönlünün parçalanmasına işarettir.
Tanıdığı veya tanımadığı bir kimsenin kötü bir duruma girip, perişan bir hale geldiğini görerek kalbinin üzüldüğünü görmek , rüya sahibinin Allah’ın emir ve nehiylerine candan bağlı olduğuna, kimsenin kötü bir duruma düşmesine gönül rızası ile baş eğmeyeceğine yorumlanır. Rüyada kalbinde bir hastalığın bulunduğunu görmek, o kimsenin kötü bir duruma düşmeye gönül rızası ile baş eğmeyeceğine yorumlanır. Rüyada kalbinde bir hastalığın bulunduğunu görmek, o kimsenin kötü bir insan olduğuna işarettir. Rüyada Allah (C.C.) emirlerini ve Peygamber (S.A.V.) Efendimizin hadisi şeriflerine karşı kalbinin katı olduğunu ve bütün bunları şüphe ile karşıladığını görmek bu kimsenin büyük bir günah denizinde bulunduğuna, Allah’ı anmaktan ve Peygamber Efendimizin hadislerini dinlemekten canının sıkıldığına delalet eder.

Bir önceki yazımız olan Rüyada Kalaycı Olmak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arama Sonuçları:

  • rüyada kalp krizi geçirmek
  • rüyada kalp krizi geçirdiğini görmek
  • rüyada kalp krizi
  • rüyada kalp krizi geçiren birini görmek
  • rüyada birinin kalp krizi geçirdiğini görmek

© 2011 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask