www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Aşk Büyüsü » Sevgilimi Geri Getirme Duası

eskisevgiliyitekrarasiketmekBir birini seven karı koca veya sevgililer arasında günümüz şartları gereğince bir çok farklı etkiden dolayı evlilikte çiftlerin arası bozulmaktadır.Özellikle günümüzde bir çok kötü niyetli insan çiftlerin kocalarını elinden almak,evliliklerindeki mutluluğu ve refah düzeyini çekemeyen kötü niyetli insanların yaptığı bir çok farklı yöntem ile kocanızı elinizden kaybedebiliyor veya sevgisi sizlere karşı azalabiliyor.

Sevgilimi Geri Getirme için yapılan Duada Şöyledir.Bir Müslüman Mezarlığıdan aldığınız Toprak ile Aşadaki ayetleri 71 defa tekrar tekrar okuduyup kocanızın geçtiğini ve yürüdüğü yerlere koymanız durumunda son derece büyük bir sevgi ve aşk ile sana bağlanmış olur. Ayetler şunlardır;

Ve le katfettenna süleymane ve el kayna ala kürsiyyihi ceseden*
Hel eta alel’insani hiynün mined dehri lem yekün şey’en mezkura.
İnna halaknel’insane min nutfetin emşacin nebteliyhi fece’alnahu semiy’an basiyra.

Ülkemizde ve Dünyada Kendini kanıtlamış olan Medyum Olcay Özellikle Aşk ve Kocanız ile aranızı düzeltme konusunda duaları ile Kendini kanıtlamış dünyada sıralamada ilk 10 geren Medyumlar arasındadır.

 

 

Bir önceki yazımız olan Sevdiğini Geri Döndürme Duası başlıklı makalemizde çevirgel duası, giden sevgiliyi döndürmek için dualar ve sevdiğini geri döndürme büyüsü hakkında bilgiler verilmektedir.


© 2013 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask