www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Sevgilinizi Bağlamak » Sevgilinizi Kendinize Bağlamanızın Yolları

ask-buyusuSon zamanlar erkekler bir gömlek ilişkiyle yani günlük ilişkiler ile yetinip , alkollü,çok eğlenceli  gecelerden hemen sonra her erken bir başka kadının sadece günü birlik bir ilişkiye girme şansı çok yüksektir.Sevgiliniz seks bağımlısı bir erkek olmasada kötü niyetli kızlar tarafından tahrik edilip kötü niyetlerine çekilebiliyor. Ama bir yandan da bu tanıma bütün erkekler uymaz. Eşine, kız arkadaşına sahiden gönül veren, bir başka kadın düşünmeyenleri de aramızda sahiden yaşıyor.
buyu

Erkeklerin ilgisini genellikle  alımlı , kışkırtıcı ve harika bayanlar çekiyor ve onlara dosdoğru yöneliyorlar. Ama iş, evliliğe döndüğü zaman, herkesin anlayışı değişiyor. Bayanlar ise erkelerden farklı olarak  her an hayatının sonuna dek beraber olacağı beyaz süvari prensini hatırlamak istiyor. Sevgilinizi ise, beraber evlat yetiştirebileceği, yaşlanabileceği, yanlışlarını paylaşabileceği birini bulmanın yolunun yanlızca alımlı bir bayandan ibaret olmadığını düşünüyor. Hayatınızdaki erkeğe ne dek harika bir ana olabileceğinizi kanıtlamak amaçlı ,ona karşıt harika bir iletişimde bulunmalısınız. Numune verirsek; şayet kafedeyseniz, yan masada çok da sempatik olmayan bir çocuğu adam arkadaşınız çok sempatik bulabilir. Siz de çocuğa isteksiz bakışlar atmak adına , benzer hisleri paylaştığınızı gösteren bir biçimde ona yaklaşabilirsiniz.buyu

Erkek arkadaşınızla çok mevzun olabilmek amaçlı çıkabilecek problemlerde ılımlı  ve çözücü yöntemler üretmeniz gereklidir, olumlu olmalısınız. Genellikle bayanların en büyük hataları Herşeyi sevgilinizden beklemek oluyor, plan yapamadığı zaman planı uygulayan siz olun. Bir problem olduğunda çözemediğinde, siz çözmeye çalışın. Hiçbir şey yapmamak adına ,onu düşündüğünüzü anlaşılan etmek amaçlı onu harika bir restorana götürebilirsiniz. Onun hoşlandığı, hoşlanabileceği şeyleri düşünün, ona kendini iyi hissetmesi amaçlı en oranlı tatil seçeneklerini liste durumunda ona yollayın. Erkek arkadaşınıza yapmış olduğunuz desteği  ona hissettirin. Bu biçimde birlikteyken kendini ek olarak güçlü hissedecek ve size minnettar olacaktır.
buyu

Sevgilinizi her an her türlü kıyafetinizle, görüşünüzle sevdiğinizi söylüyorsa da, tekrardan de az da olsa bakımlı olmanıza önem gösterir.Çok aşırı makyaj yapmanız gerekmez ek olarak harika gözükmek amaçlı . Çok makyaj sizi sevilmeyen gösterebilir. Devamlı Olarak olarak bakımınızı ihmal etmeyin. Spora gidin, saçlarınızı yaptırın, el ve kadem bakımını yaptırın. Spor uygulamak yanlızca vücudu geliştirmez, sizi ödeşme tutar ve artı düşünmenizi sağlar. Her zaman artı olmanızla onun da artı düşünmesini sağlayacaksınız, bu yaklaşımınız ona da yansıyacaktır. Mükemmel güzelliğinizin yakınında kendinden güvenli duruşunuz ve tavrınızla kendinizi onun yakınında sağlamlaştırın.

Sevgilinizin kalbine giden yollar mideden geçer. Şayet sevgiliniz iyi yiyecek yapamıyorsa, size çok iş düşebilir. Bu vaziyette yiyecek yapmayı annenizden ya da yiyecek kitaplarından öğrenin. Zati yiyecek yapmasını biliyorum diyorsanız, ek olarak iyi yiyecek yapmayı öğrenin. Ayrıca yemeklerin tariflerine kendinizden de birşeyler katın. Yemeğinizde baharatları ve salata soslarını deneyin. Masayı harika bir biçimde düzenleyerek sevgilinizi şatafatlı bir restorandaymış buna benzer hissetmesini sağlayın.

buyu
Erkekler kadınlarla kolaylıkla herşeyi konuşabilmek istiyor. Zaman içerisinde yaşanan problemler ,dünyayı sarsan ekonomik buhran ve meşgul iş temposundan hemen sonra sizinle yorgun bir biçimde dertlerini üleşmek istemesi dek naturel birşey yoktur. Adam arkadaşınızla herşeyi konuşmaya, ona karşıt açıkça olmaya açıkça olmaya çalışın. Birbirinize karşıt anlayış göstermeye çalışın. Birbirinizi yanılgı anlamamaya özen gösterin. Sevgiliniz genel itibariyle sizinle açıkça konuşmayı ek olarak çok sever, yanılgı anlaşılmaktan korkar, sahiden hissetmedikleri bir şeyi söylemekten korkarlar. Yanılgı anlaşılma korkusundan dolayı isterse istemez sizden uzaklaşmaya başlar. Samimi olduğunuzu hissettirmelisiniz.

Eski sevgilisinden konuşmak istiyor ama siz huzursuz olsanız da, siz itaat etmek isteyin. Sizden bir takım şeyleri saklamasındansa, sizinle paylaşması ek olarak iyidir. Siz onu dinledikçe, o size hayallerini, düşüncelerini ve korkularını anlatmaktan çekinmeyecektir.

Onu ne dek çok isterseniz, o da sizi çok isteyecektir. Tanışmanızın ilk zamanlarınızda söylemesiniz de en azından anlaşılan etseniz ek olarak iyidir. Onu çok istediğinizi, sizin amaçlı çok mühim olduğunu her fırsatta söyleyin. Aranızdaki heyecanı ilk günkü buna benzer kaybetmemeye çalışın.

Bir önceki yazımız olan sevdiğimle evlenmek için dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arama Sonuçları:

  • sevgiliyi kendine bağlamanın yolları
  • sevgilini kendine bağlamanın yolları

© 2013 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask