www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Maji » Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır

Karşısındaki kişiyi kendisinden uzaklaştırmak isteyen kadın veya erkek, soğutma büyüsü ile bağlarını koparmayı başarır . Alkolden,kadından veya erkekten, işten ve kumardan uzak durmasını istediğiniz biri için de bunu uygulayabiliriz.

Yeni doğum yapmış bir sokak köpeğine ihtiyaç duyulan bu büyünün, bu evresi dışında bir zorluğu bulunmamaktadır. Dişi bir sokak köpeğinin sütünü sağarak içine bir miktar un katılır. Temiz bir kağıdın üzerine soğuması istenilen kişinin adı yazılır ve ismin tamamen bu karışım ile kapatılması gerekir. Bu kağıdı muska şeklinde katladıktan sonra 99 hafz denilerek büyülenecek kişinin evinin kapısının altına gömülür.

Vefk tılsımı ile yapılan soğutma büyüleri de vardır. Medyumlar tarafından yapılan ve en etkili soğutma yöntemi olan vefk tılsımı ile yapılan büyü, evden veya işten soğutma, kadını veya erkeği uzatma, sevgili veya eşi soğutma büyüleri ile iki yakın insanın arasını birbirlerinden nefret edecek derecede bozabilirsiniz. Ayrıca kendinize yaptıracağınız soğuma büyüsü ile de yakın olduğunuz ama bu yakınlığı onaylamadığınız kişiyle ilişkinizi bozabilir, bağlarınızı koparabilirsiniz. Bu tılsımlarla yapılan büyülerin bozulması da çok zordur.

Gül suyunu, safranı ve miski cam bir kapta karıştırarak mürekkep hazırlayınız. Bu karışımla oluşturulan mürekkeple yazılan Ayetel Kürsi duasının ardından sevdiğiniz kişinin adını yazınız. Geceleyin yıldız ışığı altında bırakılan kaba daha sonra gül suyu katılarak ovuşturma suretiyle yazılan yazılar silinir. Bu kaptan hiç bir şey yemeden önce su içilir. Aynı işlemler üç gün boyunca uygulanır. Bu üç günün sonunda kara sevdaya tutulduğunuz kişiden tamamen soğuyabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Büyü Türleri başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arama Sonuçları:

  • soğutma büyüsü nasıl yapılır
  • soğutma büyüsü nasıl bozulur
  • ayırma büyüsü nasıl yapılır
  • evden soğutma büyüsü nasıl yapılır
  • soğutma büyüsü duası

© 2011 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask