www.

Burdasınız: Ana Sayfa » Dilek Duaları » Uzaktaki Sevdiğine Kavuşmak İçin Dua

Bir maksadın hasıl olması, bir muradın nail olması için Cenab_ı Vacibül_Vucud hazretlerine dua etmek istediğin zaman sabah namazından sonra kıbleye karşı oturup yüz defa şu aşağıdaki duayı okuduktan sonra Cenab_ı Allah’a dua et, eğer duan kabul olmaz ise mukaatile lanet et .

Dua budur :
La havle ve là kuvvete,illà billàhil aliyyil azıymi.Allahümme inni es’elüke ya kadiymü ya dàimü ya vitrü ya ehadü ya samedü ya hayyü ya kayyumü ya zelcelàli vel’ikràmi fein tevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illà hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıymi.)

kaynak : Seyyid Süleyman El Hüseyni _Kenzül havas saife : 409-410
arkadaşlar gönülden yapılan hiç bir dua yoktur ki Allah katında kabul olmasın
2/186- Şayet kullarım, sana benden sordularsa, gerçekten ben çok yakınımdır. Bana dua edince, duacının duasını kabul ederim. O halde onlar da benim davetime koşsunlar ve bana hakkıyla iman etsinler ki, doğru yola gidebilsinler. ( BAKARA )
40/60- Halbuki Rabbiniz: “Bana yalvarın, dua edin ki size karşılık vereyim. Çünkü bana ibadet etmekten kibirlenip yüz çevirenler yarın horlanmış olarak cehenneme gireceklerdir.” buyurdu. ( MÜ’MİN )

Rabbim kabul etmeyeceği bi duayı kulunun etmesine izin vermez engeller çıkarır. ne istiyorsanız Allahtan isteyin Duam kabul olmuyor dye bi olay yok. bazen şerrimize olan şeyleri istiyoruz .Ki duanın kabul olması için ilk şart kayıtsız şartsız duanın kabul olacağına inanmaktır.
İsra / 11. İnsan, hayrın gelmesine dua ettiği gibi kötülüğün gelmesine de dua eder. İnsan pek acelecidir.

Bir önceki yazımız olan Sevdiğin Kişiye Kavuşmak İçin Dua başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Arama Sonuçları:

  • andarkon duasi
  • ruyada sevdiğine kavuşmak
  • sevdiğine kavuşmak için dua
  • sevdiğine kavuşmak için okunacak dua
  • sevdiğine kavuşmak için yapılacaklar dua

© 2010 Sırlar Dünyası · Subscribe: Posts Comments-Aşk Büyüsü|Olcay Hoca|medyum yorumlar|Eski Sevgiliyi Geri Kazanma Duası
hemen-sor-copy
ask